DJ Adiwo

Zespół Weseli

Zespół Weseli

Zespół Weseli

Kochani Młodzi, jeśli jesteście na etapie poszukiwania DJ’a, który uczyni Wasze wesele wyjątkowym i sprawi, że Wasi goście będą bawili się jak nigdy dotąd, to świetnie trafiliście!

ADIWO to DJ i Wodzirej, którego wyróżnia kilka bardzo ważnych cech, składających się na udane wesele. Co dokładnie?

Właściwe określenie stylu wesela, a co za tym idzie, dopasowanie odpowiedniego repertuaru do bawiącego się towarzystwa. Zapewne byliście na weselu, na którym panował „muzyczny chaos”, gdzie bloki muzyczne składały się z przeplatanych, zupełnie niepasujących do siebie gatunków muzycznych, co skutkowało wychodzeniem na parkiet tylko na jeden numer. Aby tego uniknąć, DJ ADIWO oferuje tematyczne bloki muzyczne i dopasowuje repertuar do aktualnej sytuacji na parkiecie. Zadba o to, aby utwory były łączone z odpowiednim smakiem, bez nieporządku, który często mylnie nazywany jest urozmaiceniem.

Tańce integracyjne i konkursy weselne. Na weselu prowadzone są te konkursy weselne, które zostały uzgodnione wcześniej z Parą Młodą. ADIWO, korzystając ze swojego doświadczenia, jest w stanie doradzić, które zabawy będą angażowały jak największą liczbę gości, a co najważniejsze, nie będą nikogo narażały na niepotrzebną krępację, czy zakłopotanie.

Brak repertuarowych barier. Każde wesele jest inne, co już czyni je oryginalnym iwyjątkowym, dlatego DJ ADIWO w żadnym stopniu nie będzie Wam narzucał swojego stylu wesela. ADIWO, jak nikt inny, bardzo dobrze rozpoznaje muzyczne preferencje Państwa Młodych oraz gości i właśnie w tym kierunku zmierza. Bardzo szeroki repertuar pozwala na zadowolenie wszystkich gości i oscylowanie w odpowiednim dla danego wesela gatunku muzycznym.

Muzyka klubowa z SAKSOFONEM NA ŻYWO to absolutna NOWOŚĆ na rynku weselnym. ADIWO współpracuje z saksofonistą, którego około godzinny występ, złożony z największych dyskotekowych hitów, na zawsze pozostanie w pamięci Pary Młodej i wszystkich gości.

Oprócz saksofonisty dostępna jest również wokalistka i skrzypaczka, które mogą uświetnić ceremonię ślubną w kościele, oraz obiadową część w domu weselnym.

ADIWO to muzyk i wokalista, dlatego na Wasze życzenie część repertuaru może zostać wykonana w 100% na żywo.
Jeśli jest zapotrzebowanie na odrobinę tradycji i folkloru to DJ ADIWO może również poprowadzić biesiadę z akordeonem (przy stołach).

Specjalnie dla najmłodszych - animacje z udziałem znanych z bajek pluszowych postaci (Olaf, Kubuś Puchatek, Kłapouchy, Myszka Miki, Myszka Minnie i Lew Leon) prowadzone przez Animatorkę.

DJ ADIWO ceni sobie profesjonalne podejście do wykonywanej pracy, dlatego nie spożywa alkoholu podczas trwania przyjęcia weselnego, a całość eventu jest prowadzona na nagłośnieniu i oświetleniu z najwyższej półki.

GRATISY:

Jeste¶my zespołem graj±cym na żywo, który potrafi rozbawić każde wesele. Nasz repertuar jest bardzo szeroki od lat 60-tych do najnowszych przebojów. Posiadamy sporo zróżnicowanego o¶wietlenia oraz działamy w oparciu o sprzęt wysokiej klasy, co przekłada się na wysok± jako¶ć naszych usług. Na Twoje życzenie, możemy zagrać dodatkowo z saksofonist±. Nasze wieloletnie do¶wiadczenie oraz jako¶ć wykonywanych utworów czyni Twoje wesele wyj±tkowym i niezapomnianym dniem. Jeste¶my otwarci na propozycje klienta. Do każdej imprezy podchodzimy wyj±tkowo !!! Możemy poprowadzić Twoje wesele w języku angielskim !!!

ZNAJDŹ NAS W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH
Dołącz do nas na Facebooku

ZNAJD¬ NAS W MEDIACH SPOŁECZNO¦CIOWYCH
Doł±cz do nas na Facebooku

ZNAJD¬ NAS W MEDIACH SPOŁECZNO¦CIOWYCH
Doł±cz do nas na GGGGGG

GALERIA VIDEO

+48 660 284 369

44-273 Rybnik
ul. Stefana Batorego 55b

O ADIWO

Początki firmy "ADIWO" sięgają roku 2005. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zajmujemy się profesjonalną oprawą muzyczną wesel, zabaw, festynów i wszelakich imprez okolicznościowych.
U nas oprócz zespołu na wesele, czy DJ znajdziesz animacje dla dzieci z bajkowymi postaciami, nagłośnienie i oświetlenie estradowe, jak również napis LOVE i ciężki dym.

Firma muzyczna ADIWO Zespół Weseli, 100% Live, Gramy z klas±, Najwyższa jako¶ć

NAWIGACJA

Główna

Weseli

Duet Kasadi

BD&B

Kontakt

MASZ PYTANIE?

UL. STEFANA BATOREGO 55B
44-273 RYBNIK

+48 660 284 369

ADIWO91@WP.PL

Websites icon by Icons8