Animacje

W naszej ofercie posiadamy również pluszowe postacie z bajek, które mogą bawić się z dziećmi na każdym weselu, zabawie czy festynie. Jeżeli chcesz aby nawet najmłodszy uczestnik zabawy był usatysfakcjonowany i w pełni zadowolony nasi pluszowi przyjaciele mu w tym pomogą. Cały program jest prowadzony przez osobę, która wraz z pluszakami bawi dzieci różnymi grami i zabawami (tańce integracyjne, zagadki edukacyjne, zabawy z chustą Klanzy, zabawy zręcznościowe, tworzenie baniek mydlanych oraz piosenki zpokazywaniem). Nie zabraknie również wystrzałowej wspólnej zabawy tanecznej dzieci zpluszakami.

Kostium Bałwana Olafa

Bałwan Olaf

Uroczego bałwanka z Krainy Lodu chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Choć jego śnieżna figura lubi chłód i zimę, z największą przyjemnością dołączy do gorącej zabawy. Z Olafem radość dzieci zawsze gwarantowana!

Kostium Kłapouchego

Kłapouchy

Choć powolny krokiem i z nutą ospałości spaceruje po Stumilowym Lesie nie brak mu sympatii do dzieci. Z każdym gotów jest zatańczyć kaczuszki i poprowadzić pociąg do krainy marzeń. Może i Ty skusisz się na wyprawę?

Kostium Kubusia Puchatka

Kubuś Puchatek

Chyba każdy zna misia o bardzo małym rozumku. Wielki miłośnik miodu, słodyczy i wszelkich wybryków zaprasza do zabawy wszystkie dzieci. W jego towarzystwie nie zabraknie wesołych tańców i piosenek. A więc kto żyw, niech pędzi do Stumilowego Lasu na najlepszą zabawę pod słońcem!

Kostium Lwa Leona

Lew Leon

Nie każdy lew musi być groźny. Przedstawiamy najbardziej towarzyskiego mieszkańca Afryki. Zwinność i szybkość to jego główne zalety, dlatego zaprasza na najlepszą sportową ucztę. Kręgle, chodzenie na szczudłach, skoki w workach, rzut do celu to tylko kilka propozycji, które przygotował Leon.

Kostium Minnie

Minnie

Ta sympatyczna myszka z wielką kokardą na głowie nie pozwoli nudzić się żadnemu dziecku. Uśmiechem od ucha do ucha zachęca milusińskich od wspólnej zabawy. Złap za rękę kolegę, koloeżankę i razem z Minnie ruszajcie po przygodę.

Kostium Lwicy Zosi

Lwica Zosia

To wierna towarzyszka Lwa Leona. Uwielbia wylegiwać się w słońcu i skakać po drzewach. Przeglądając się w tafli jeziora, zaczesuje swoją piękną grzywę i już jest gotowa do zabawy. Zaprasza na wielkie, kolorowe bańki, malowanie twarzy i wiele innych niespodzianek. Czeka właśnie na Ciebie!

ZNAJDŹ NAS W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH
Dołącz do nas na Facebooku

GALERIA

O ADIWO

Początki firmy "ADIWO" sięgają roku 2005. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zajmujemy się profesjonalną oprawą muzyczną wesel, zabaw, festynów i wszelakich imprez okolicznościowych.
U nas oprócz zespołu na wesele, czy DJ znajdziesz animacje dla dzieci z bajkowymi postaciami, nagłośnienie i oświetlenie estradowe, jak również napis LOVE i ciężki dym.

Firma muzyczna ADIWO Zespół Weseli, 100% Live, Gramy z klas±, Najwyższa jako¶ć

NAWIGACJA

Główna

Weseli

Duet Kasadi

BD&B

Kontakt

MASZ PYTANIE?

UL. STEFANA BATOREGO 55B
44-273 RYBNIK

+48 660 284 369

ADIWO91@WP.PL

Websites icon by Icons8