Zespół Weseli

Zespół Weseli

Zespół Weseli

Zespół Weseli

Jesteśmy zespołem grającym na żywo, który potrafi rozbawić każde wesele. Nasz repertuar jest bardzo szeroki od lat 60-tych do najnowszych przebojów. Posiadamy sporo zróżnicowanego oświetlenia oraz działamy w oparciu o sprzęt wysokiej klasy, co przekłada się na wysoką jakość naszych usług. Na Twoje życzenie, możemy zagrać dodatkowo zsaksofonistą. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz jakość wykonywanych utworów czyni Twoje wesele wyjątkowym i niezapomnianym dniem. Jesteśmy otwarci na propozycje klienta. Do każdej imprezy podchodzimy wyjątkowo. Możemy poprowadzić Twoje wesele w języku angielskim.

Jeste¶my zespołem graj±cym na żywo, który potrafi rozbawić każde wesele. Nasz repertuar jest bardzo szeroki od lat 60-tych do najnowszych przebojów. Posiadamy sporo zróżnicowanego o¶wietlenia oraz działamy w oparciu o sprzęt wysokiej klasy, co przekłada się na wysok± jako¶ć naszych usług. Na Twoje życzenie, możemy zagrać dodatkowo z saksofonist±. Nasze wieloletnie do¶wiadczenie oraz jako¶ć wykonywanych utworów czyni Twoje wesele wyj±tkowym i niezapomnianym dniem. Jeste¶my otwarci na propozycje klienta. Do każdej imprezy podchodzimy wyj±tkowo !!! Możemy poprowadzić Twoje wesele w języku angielskim !!!

NASZE INSTRUMENTALIUM

Perkusja

Saksofon

Wokal żeński
Wokal męski

Gitara basowa
Gitara elektryczna

Akordeon

Trąbka
Obój

Instrumenty klawiszowe

ZNAJDŹ NAS W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH
Dołącz do nas na Facebooku

ZNAJD¬ NAS W MEDIACH SPOŁECZNO¦CIOWYCH
Doł±cz do nas na Facebooku

ZNAJD¬ NAS W MEDIACH SPOŁECZNO¦CIOWYCH
Doł±cz do nas na GGGGGG

+48 660 284 369

44-273 Rybnik
ul. Stefana Batorego 55b

GALERIA VIDEO

+48 660 284 369

44-273 Rybnik
ul. Stefana Batorego 55b

O ADIWO

Początki firmy "ADIWO" sięgają roku 2005. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zajmujemy się profesjonalną oprawą muzyczną wesel, zabaw, festynów i wszelakich imprez okolicznościowych.
U nas oprócz zespołu na wesele, czy DJ znajdziesz animacje dla dzieci z bajkowymi postaciami, nagłośnienie i oświetlenie estradowe, jak również napis LOVE i ciężki dym.

Firma muzyczna ADIWO Zespół Weseli, 100% Live, Gramy z klas±, Najwyższa jako¶ć

NAWIGACJA

Główna

Weseli

Duet Kasadi

BD&B

Kontakt

MASZ PYTANIE?

UL. STEFANA BATOREGO 55B
44-273 RYBNIK

+48 660 284 369

ADIWO91@WP.PL

Websites icon by Icons8